Kedves Gábor!
Valóban nagyon régen nem jártam az oldalon, most viszont rátaláltam a hozzászólásodra és elmondhatom írtam ilyen címmel verset, de nem tudhatom ki osztotta meg és milyen néven. elküldöm az e-mail címemet és akkor tudunk érdemben beszélni. lilike61@gmail.com
Üdv: Nagy Ilona
Kedves Adrien és Árpi!
Szeretném megrendelni a Van itt válasz elég című antológiát, de sajnos nem találom!
Bennem van a hiba, vagy nem kapható?
A választ előre is megköszönöm!
Üdvözlettel: Nagy Ilona
Kedves Gábor!
Valóban nagyon régen nem jártam az oldalon, most viszont rátaláltam a hozzászólásodra és elmondhatom írtam ilyen címmel verset, de nem tudhatom ki osztotta meg és milyen néven. elküldöm az e-mail címemet és akkor tudunk érdemben beszélni. lilike61@gmail.com
Üdv: Nagy Ilona
Kedves Katica! Nagyon örülök, hogy megírtad a véleményedet, hálás szívvel fogadtam és köszönöm, hogy időt szántál rám!
Szeretettel üdvözöllek:
Icu
Kedves Adrien és Árpi!
Szeretném megrendelni a Van itt válasz elég című antológiát, de sajnos nem találom!
Bennem van a hiba, vagy nem kapható?
A választ előre is megköszönöm!
Üdvözlettel: Nagy Ilona