Ha ludvérc lehetnék

Ha ludvérc lehetnék, tűzkatlanba költöznék.
Istennek mindig csak igent mondanék.
Éjjelente izzó fáklyával rónám a világot,
felperzselnék minden gonoszt és gonoszságot.

Veress Zita
Author: Veress Zita

Az írás jelentése számomra? Érzések, vágyak, félelmek, örömök, minden, ami vagyok, voltam, és lehetek még.

0
Megosztás
Megosztás

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Névtelen kísértet

Névtelen kísértet Nem vagyok más, mint egy névtelen kísértet a saját életem romjai felett. Author: Tóth Brigitta Kedves Olvasók! Brigitta vagyok, egy fiatal lélek, aki

Teljes bejegyzés »

Fa Edéhez

Te voltál a költő, ki versét szavalta erővel, hévvel. Mind ámult, aki hallotta. Egód már rég levetkőzted, álltál csak pőrén. Elmerengtél: az emberiség mért él

Teljes bejegyzés »

A szent rettegés

A szent rettegés Nem azért félek, mert elhagytak, hanem azért, mert valami nálamnál sokkal nagyobb jelenlétét érzem. Author: Tóth Brigitta Kedves Olvasók! Brigitta vagyok, egy

Teljes bejegyzés »

Szabad szárnyak

Szabad szárnyak   Kalitka – rácson koppan bennem sok elnémított, régi dal, bezárva él a szívem csendben, s a lelkem egyre szárnyra kap…   Mint

Teljes bejegyzés »

Anyák napjára

Anyák napjára   Hajnal pirkadatkor már ébred lelkem, mielőtt a nap fényt hint az égre csendben.   Mint folyót őrzi partja, mint erdőt a hegy

Teljes bejegyzés »