Ha eljön egyszer majd az az óra
Mikor tudom, nem látom többé az eget…
Elmúlásom ne vegyétek zokogóra!
Szívetekben ott maradok veletek.
Már hamarosan eljön az óra,
Hogy nem mondhatok több „Jó reggelt !”
Az alkony mégiscsak elhozza, hogy
Nem láthatlak többé Titeket.
Akkor is…és mindig tudnotok kell:
Nem gondolok a múltra, csak jóval…
Velem voltak, kiket szeretek: Ti .
Ti voltatok lelkemnek rugója.
Köszönöm a sok örömemléket !
Szívembe rejtettem őket.
Kívánom, hogy boldogok legyetek !
Őrzöm sorsotok az égben.
Most búcsúzom, de el kell mondanom,
Boldog voltam, mert velem voltatok…
Szeretlek Titeket ! És az otthonom
Mindig is ott lesz…ahol Ti vagytok.
Author: Szilágyi Tünde
Nevemet tudod, De e név mögött rejlő ember ismeretlen, Bemutatni nem is tudom, Beszéljenek a verseim helyettem. Annyit kell csak tudnod, Életem nyomot hagyott felettem, Kezem hát tollat fogott, Nyomot hagyjak én is az életben. Szívem bár megkopott, Mégis maradt még mit elmesélem, Jó, hogy Ti is velem vagytok,... Gyönyörködjünk nyelvünk szépségében...