User banner image
User avatar
  • Szabó Edit

Comments

Avatar photo Szabó Edit

Kedves Erzsike ! Köszönöm szépen véleményed, nagyon hamar írtam a versem, szinte jöttek a szavak, hiszen szívem-lelkem magyar ! Üdvözöllek szeretettel :Edit

Avatar photo Szabó Edit

Nagyon szépen köszönöm kedves Rita ! Kellemes hétvégét kívánok szeretettel :Edit

Avatar photo Szabó Edit

Ölellek szeretettel kedves Rita, Edit.

Avatar photo Szabó Edit

Kedves Rita megértelek ! sok szeretettel :Edit

Avatar photo Szabó Edit

Köszönöm szépen egyet értésed,kedves Rita. Szeretettel Edit

Avatar photo Szabó Edit

Kedves Rita,ahogy írom nem az egyetlen alkalom, amikor a sírjukra virágot viszek, hiszen kertemben termelem,nekik is. Igazat adok, október 31 nekem is a Reformáció napja. Nem érdekel az akárhonnan elővett tökbohóckodás! Délután a sógornőmmel már a friss hófehér krizantémot vittük ki,mert istentisztelet volt a temetőn. Ma, kedden is voltam, friss vizet vittem a vázába.Szépen sütött a nap és örültem a szép síremléket látva. Én ilyen vagyok ! Szeretettel :Edit

Avatar photo Szabó Edit

Kedves Rita,ahogy a másik versemben írom, én sem egyszer látogatom meg szeretteimet. De virág mellé gyertya vagy mécses csak egyszer csillog évente a párom és szüleim sírján.Nekem meg van a sírhelyem, mert most 10-én lesz 35 éve,hogy Ő hirtelen itt hagyott minket – akarata ellenére,hirtelen. Férjem mellett van az én nevem is,gyerekeim is bele egyeztek.
Én szoktam a koszorúkat is elkészíteni mindenkinek és örömöt okoz kis családomnak, hogy széppé tehetjük vele az ő sírjukat.Szeretettel beszélgetünk velük ! Köszönettel :Edit

Avatar photo Szabó Edit

Kedves Rita, igazad van, nem rajtunk múlik! De én akkor se akarom fiam és fiú unokám életét odaadni semmiért és senki hasznáért !Lehetek önző,de jogomnak tartom az életet,hiszen azért kaptuk és adjuk mi is. Köszönöm,hogy olvasol és szeretnélek meghívni egy csoportba, ha elfogadod. Nagyon jó barátok vannak, akikkel évek óta találkozunk,beszélgetünk és már a 6. Antológiát adtuk ki . Nem kötelező semmi nálunk,csak írunk és hetente játszunk,noha nem mindenki,mert nem kötelező !Szeretettel várlak a Gold Pen Irodalmi Kör tagjai között. Sok szeretettel :Edit

Avatar photo Szabó Edit

Köszönöm szépen kedves Rita,így neveltek ! Öleléssel Edit.

Avatar photo Szabó Edit

Kedves Rita, próbáld meglátni a szépséget és a csodákat.Ez még itt van számunkra,bár nem tudni meddig!
Szeretettel : Edit

Megosztás
Megosztás
49