Kedves Rita, úgy gondolom érdeklik az embereket a mások gondolatai. Másképp nem lenne annyi kötetem,melyről írok is és megjelennek benne az alkotásaim. Nagyon sok Antológiában vagyok jelen nem egy, több versemmel és bemutatókon megtisztelnek a látogatással. Öröm nézni Őket !! TV-ben olvastam fel verseim, visszakaptam,hogy maximumra volt állítva,mert nem tudták nézni,csak hallgatni. Köszönlek szeretettel :Edit
Köszönöm szépen kedves Rita. Valóban imádom a kutyákat és ők ezt megérzik !!Nemcsak a sajátom, hanem lakóhelyemen nagyon sok kutya viszonozza szeretetem,simogatást várnak, megnyalják a kezem..
Cicám régen volt, szerettem őket – de nálam a lakásban nem éltek soha,se kutya,se macska é a cicák elvándoroltak. De a lányomét szeretem és ő érzi is. Igazi állatbolond vagyok !
Üdvözöllek szeretettel :Edit
A gyerekkorra való emlékezés nekem csodálatos,hiszen az volt ! Semmi gond, anyukánk nevelt,nem dolgozott és tényleg azt csináltuk,amiről írtam.
Azok a gyerekek a mai napig barátaim és örülünk, ha találkozunk, már aki még él. Mert igen, az élet múlandó !! Van,aki hamarabb elment ! De nem tudunk mit csinálni, az emléke megmarad.
Köszönöm szépen véleményed kedves Rita szeretettel : Edit
Kedves Rita, úgy gondolom érdeklik az embereket a mások gondolatai. Másképp nem lenne annyi kötetem,melyről írok is és megjelennek benne az alkotásaim. Nagyon sok Antológiában vagyok jelen nem egy, több versemmel és bemutatókon megtisztelnek a látogatással. Öröm nézni Őket !! TV-ben olvastam fel verseim, visszakaptam,hogy maximumra volt állítva,mert nem tudták nézni,csak hallgatni. Köszönlek szeretettel :Edit
Köszönöm szépen kedves Rita, igen a belső tisztaság a legfontosabb! Így lehetünk igazán nyugodtak.
Köszönöm szépen kedves Rita. Valóban imádom a kutyákat és ők ezt megérzik !!Nemcsak a sajátom, hanem lakóhelyemen nagyon sok kutya viszonozza szeretetem,simogatást várnak, megnyalják a kezem..
Cicám régen volt, szerettem őket – de nálam a lakásban nem éltek soha,se kutya,se macska é a cicák elvándoroltak. De a lányomét szeretem és ő érzi is. Igazi állatbolond vagyok !
Üdvözöllek szeretettel :Edit
Nagyon szépen köszönöm kedves Rita, mi nekünk itt van az otthonunk.
Köszönöm szépen kedves Rita !
Igen,a nő minden szerepet képes betölteni,sajnos magamról tudom !!35 éve minden voltam és vagyok! Szeretettel:Edit
Köszönöm szépen kedves Rita,mi így nőttünk fel és ez bennem maradt életemben is.Próbáltam tovább adni gyermekeimnek !
Bizony óriásit változott az évszakok rendje és havat szinte alig látunk.
Köszönlek szeretettel kedves Rita.
A gyerekkorra való emlékezés nekem csodálatos,hiszen az volt ! Semmi gond, anyukánk nevelt,nem dolgozott és tényleg azt csináltuk,amiről írtam.
Azok a gyerekek a mai napig barátaim és örülünk, ha találkozunk, már aki még él. Mert igen, az élet múlandó !! Van,aki hamarabb elment ! De nem tudunk mit csinálni, az emléke megmarad.
Köszönöm szépen véleményed kedves Rita szeretettel : Edit
Köszönöm szépen,javítottam !! Üdvözlettel :Edit