Tisztelettel köszönöm olvasásod és véleményed : Szabó Edit
Köszönöm szépen kedves Rita értő szavaid : Szabó Edit
Köszönöm szépen kedves Rita oldalam, így verseim figyelését !
Tisztelettel köszönöm,hogy megérted soraim! Szeretettel üdvözöllek :Edit
Tisztelettel köszönöm kedves szavaidat,most van alkalom, hogy adjunk a szívünkből !Áldott karácsonyi Ünnepet kívánok szeretettel Kedves Rita !
Nagyon szépen köszönöm figyelmedet kedves Rita ! A természet lényei vagyunk mi is,minden tavasszal újra ébredünk !
Köszönöm, Kedves Rita, nekem még van kit várnom, hiszen a Fiamról szólnak a soraim, aki 15 éve oly messze költözött tőlem és nagyon ritkán tud haza jönni !Alig látom !!
Köszönöm szépen versem olvasását, a természet az életünk szépsége ! Benne élünk és élvezzük örömmel : Szeretettel Szabó Edit.
Nagyon szépen köszönöm kedves Rita és örülök,hogy olvassa verseim ! Szeretettel : Szabó Edit
Nagyon szépen köszönöm kedves véleményed és hogy olvasod verseimet Kedve Rita ! Üdvözöllek szeretettel :Edit
Tisztelettel köszönöm olvasásod és véleményed : Szabó Edit
Köszönöm szépen kedves Rita értő szavaid : Szabó Edit
Köszönöm szépen kedves Rita oldalam, így verseim figyelését !
Tisztelettel köszönöm,hogy megérted soraim! Szeretettel üdvözöllek :Edit
Tisztelettel köszönöm kedves szavaidat,most van alkalom, hogy adjunk a szívünkből !Áldott karácsonyi Ünnepet kívánok szeretettel Kedves Rita !
Nagyon szépen köszönöm figyelmedet kedves Rita ! A természet lényei vagyunk mi is,minden tavasszal újra ébredünk !
Köszönöm, Kedves Rita, nekem még van kit várnom, hiszen a Fiamról szólnak a soraim, aki 15 éve oly messze költözött tőlem és nagyon ritkán tud haza jönni !Alig látom !!
Köszönöm szépen versem olvasását, a természet az életünk szépsége ! Benne élünk és élvezzük örömmel : Szeretettel Szabó Edit.
Nagyon szépen köszönöm kedves Rita és örülök,hogy olvassa verseim ! Szeretettel : Szabó Edit
Nagyon szépen köszönöm kedves véleményed és hogy olvasod verseimet Kedve Rita ! Üdvözöllek szeretettel :Edit