Kedves Árpád ! Lekéstem a határidőt, nem tudom, van-e lehetőség verset beküldeni a pályázatra !
Köszönöm szépen a választ,
üdvözlettel : Szabó Edit szerző.
Köszönöm szépen a meghívást, sajnos a következő megemlékezések miatt nem tudok részt venni! Nekem nagyon rossz ez az időpont, mert a Mindenszentek nem elhanyagolható esemény családunk részére, azt hiszem ez sokaknak hasonlóan fontos, – és erre szükséges az egész hétvége, mert ekkor szabad a családom is !
Kérek szépen egy kötetet, ha lehet postán.
Köszönöm szépen és üdvözletem Nektek : Szabó Edit szerző
Gratulálok a szerzőknek és minden eredményes alkotónak szeretettel!
Gratulálok minden nyertesnek és örülök a színvonalas műsorhoz , gratulálok a Szervezőknek és előadóknak.
Szabó Edit
Szeretettel gratulálok a Barátoknak, akik alkotásaikat megmutatták a tisztelt közönségnek !
Köszönöm szépen, hogy Blogomban is olvasol !
Gratulálok a türelmedhez, melyet itt papírra vetettél !
Kedves Árpád ! Lekéstem a határidőt, nem tudom, van-e lehetőség verset beküldeni a pályázatra !
Köszönöm szépen a választ,
üdvözlettel : Szabó Edit szerző.
Köszönöm szépen a meghívást, sajnos a következő megemlékezések miatt nem tudok részt venni! Nekem nagyon rossz ez az időpont, mert a Mindenszentek nem elhanyagolható esemény családunk részére, azt hiszem ez sokaknak hasonlóan fontos, – és erre szükséges az egész hétvége, mert ekkor szabad a családom is !
Kérek szépen egy kötetet, ha lehet postán.
Köszönöm szépen és üdvözletem Nektek : Szabó Edit szerző
Sziasztok ! Milyen feltételekkel lehet részt venni az Ünnepi Könyvhéten ?Köszönöm a válaszotokat !
Remek konyha szerelmese, az urának a kedvence ! Gratulálok, hogy kedvében tudsz járni !
Köszönöm az olvasást ! Az élet nem mindig csak öröm, néha feltör a néma könny !