A tapasztalatok nagyon meg tudják változtatni egy ember életét. Velem is ez történt —az engem ért baleset, az azt követő szerelmi csalódás, a gyász, a folyamatos újrakezdések és a véget nem érő ismétlődések formáltak azzá, aki most vagyok. Igaz, ehhez áldozatokat kellett hoznom, de megérte!
- (A képszerkesztést én csináltam, de a törött üvegszíves illusztrációt a Microsoft Designer mesterséges intelligencia készítette.)
Author: Busa Regina Mária
Már egészen fiatalon elkezdtem megismerkedni a történetmesélés, a gyerekversek és mondókák világával. Még óvodásként találtam ki saját kis történeteimet. Általános iskolás éveim alatt még inkább megszerettem az anyanyelvemet, és rengeteget meséltem édesanyámnak és a nagyszüleimnek a saját kis világaimból. Később, középiskolás koromban, a zenés-dráma tagozaton verseket és dalszövegeket is írtam, és a szenvedélyem a történetmesélés iránt is megmaradt. Egy baleset és egy szerelmi csalódás hatására újra visszatértem az íráshoz, és azóta is folytatom, téglánként építgetve szerzői pályafutásom. Ennek egyik mérföldköve első verseskötetem, a Szerelemszilánkok, amely a Marsbook Kiadó gondozásában jelent meg 2026 februárjában. A kötet részletei és rendelési lehetőség itt találhatók: https://webshop.marsbook.hu/Szerelemszilankok
