Nagyon szépen köszönöm !
Köszönöm szépen a megtiszteltetést !
Köszönöm szépen kedves véleményét !
Köszönöm szépen !
Szeretem a természetnek minden szépségét, köszönöm szépen !!!
Köszönöm szépen a kedves véleményed és nyugodtan lehet tegezni !!
Kedves Erzsébet ! Nagyon szépen köszönöm a véleményedet ! Örülök, hogy tetszik az írásom, jó egészséget kívánok szeretettel !
Köszönöm a választ !
Ha személyesen vesszük át, miért van postaköltségünk ??? Hiszen általában az évzáró ünnepség velejárója a kötet is, vagy nem jól tudom ? Megköszönöm a választ : Edit Szabó
Gratulálok Kedves Margit, hogy tagja lettél csapatunknak, remélem találkozni is fogunk valamikor ! Szabó Edit
Nagyon szépen köszönöm !
Köszönöm szépen a megtiszteltetést !
Köszönöm szépen kedves véleményét !
Köszönöm szépen !
Szeretem a természetnek minden szépségét, köszönöm szépen !!!
Köszönöm szépen a kedves véleményed és nyugodtan lehet tegezni !!
Kedves Erzsébet ! Nagyon szépen köszönöm a véleményedet ! Örülök, hogy tetszik az írásom, jó egészséget kívánok szeretettel !
Köszönöm a választ !
Ha személyesen vesszük át, miért van postaköltségünk ??? Hiszen általában az évzáró ünnepség velejárója a kötet is, vagy nem jól tudom ?
Megköszönöm a választ : Edit Szabó
Gratulálok Kedves Margit, hogy tagja lettél csapatunknak, remélem találkozni is fogunk valamikor !
Szabó Edit