Nem elég !

Nem elég, hogy több év tart csak össze.
Nem elég, ha néha melléd fekszem.
Nem elég, hogy én adok csak neked.
Nem elég, hogy alig ismersz engem.

Annyival, sokkal többet szeretnék!
Hogy megérints mikor szeretném.
Hogy megleld elrejtett sóhajom és
Rágódj rajta, mit kapni szeretnék.

Gondoskodásra, törődésre vágyom.
Szerető és spontán kedvességre.
Elhinni, hogy ma is szeretsz engem.
Kimutatnod miért olyan nehéz ezt ?

Nem láttam meg a sötét jeleket,
Mi kőztünk volt annak befellegzett?
IIyen kevésre tartasz csak engemet,
Már nem érdekel. mi okoz örörmet?

Normális, hogy ennél többre vágyok.
Nem gondolom, hogy túl sokat kérek.
Nincs rendben, hogy így kell kunyerálnom,
Mintha nem is érdemelném ezt meg.

Nem foglak kérni többé. Soha többé!
Reményt, vak vágyódást felakasztom szögre.
Ajtónk elé ülök… Ki, a küszöbünk elé.
S megtervezem nélküled a jövőmet.

Szilágyi Tünde
Author: Szilágyi Tünde

Nevemet tudod, De e név mögött rejlő ember ismeretlen, Bemutatni nem is tudom, Beszéljenek a verseim helyettem. Annyit kell csak tudnod, Életem nyomot hagyott felettem, Kezem hát tollat fogott, Nyomot hagyjak én is az életben. Szívem bár megkopott, Mégis maradt még mit elmesélem, Jó, hogy Ti is velem vagytok,... Gyönyörködjünk nyelvünk szépségében...

0
Megosztás
Megosztás

Egy válasz

  1. „Ajtónk elé ülök… Ki, a küszöbünk elé.
    S megtervezem nélküled a jövőmet.”

    Nem jó ötlet. Nem mindig az szeret, aki mondja. A békés, csendes napok többet érnek a nagy fogyatkozásoknál, de különösen is az egyedüllétnél.

    Szeretettel: Rita

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Egészség

(Sajnos nem ilyen egyszerű!) Fő a testi-lelki egészség, amit elérni nehézség. Ő életed fő motorja. Mozogj úgy, mint a motolla! Szokj le a káros cukorról,

Teljes bejegyzés »

SZERETET

SZERETET A szeretet a szabadság egyetlen tiszta formája: nem kötöz meg, hanem szárnyat ad a magánynak. Author: Tóth Brigitta Kedves Olvasók! Brigitta vagyok, egy fiatal

Teljes bejegyzés »

Összetartozunk

Edit Szabó : Összetartozunk Hegyek, völgyek és tengerek, a természer marad egyben, ” Szomszéd kerítésén a fák ” lombjaikat áthullatják. Nem szab határt nékik semmi,

Teljes bejegyzés »

Életed

Ragaszkodsz, mert kényelmes. Újra vágysz, mert érdekes. Azt mondod, hogy jó ez így! Azt mondod, hogy nem kell ez! Képzeletben színezed. Valóságban elveted. Nem a

Teljes bejegyzés »

Tíz évem

Tíz évem   Költői éveim… Hogy hogy kezdődött egy versem tavalyelőtt? Melyet így írtam meg, Egy késő nyári délelőtt.   Összefoglaltam akkor, Hol is állok

Teljes bejegyzés »

Tudod?

Tudod, mi a magány? Mikor már csak emlékeid víziós kivetülése marad a szobád falán… Mikor csak áll a telefon a kezedben, de nincs, kit tárcsázzál…

Teljes bejegyzés »