User banner image
User avatar
  • Ivántsy Gábor

Comments

Ivántsy Gábor

hm. hát, én is jártam már így… ( https://irodalmiradio.hu/2024/06/11/otsoros/ )

Ivántsy Gábor

van, akit elhagynak – és van, aki elhagy.
van, akire rátalálnak, és van, aki rátalál.
és van, akit elhagynak és elhagy és rátalálnak és rátalál.

többnyire ebben a sorrendben.
vagy máshogy.
de előbb, vagy utóbb mindannyian megéljük – átéljük ezeket az érzéseket…

Ivántsy Gábor

mit is mondhatnék? talán ezt: https://irodalmiradio.hu/2024/12/15/nincs-ami-volt-van-ami-van-lesz-ami-nincs/.
és valóban: a kint és a bent egy ideig egyszerre van kint és bent, majd egy pillanatban egyesülnek, és egy másik létformában élnek tovább. talán…

Ivántsy Gábor

kedves Rita, köszönöm! örülök, hogy újra hallok felőled/rólad! Gábor

Ivántsy Gábor

„mert egyik kávé sem olyan, mint a másik

kávé, de mégis, had lehessen ő is olyan, mint egyik – másik

másik kávé itt, itt a Földön: tiszta, jó, és finomságos másik

kávé (ha létezik, s miért ne létezhetne ilyen másik?)

:::) Gábor

Ivántsy Gábor

igen, valahogy úgy. bár azt, hogy mi is a „végső”, azt soha sem lehet tudni…

Ivántsy Gábor

kedves Zoé, nos, ahogy „megleveleztük”, én is feltöltöttem az írásod által inspirált saját „grafo-líra” változatomat:

https://irodalmiradio.hu/2026/03/23/kavesokk-2-0/

egyik jobb, mint a másik (szerintem…)

Ivántsy Gábor

kedves Zoé, e sorok és gondolatok lágy hullámzása láttatja, hogy mit és hogy mond a tenger neked, s mutatja is, mi minden hullámzik csendesen, ringatóan, szelíden benned. jó volt olvasni, látni, hallani és érteni… Gábor

Ivántsy Gábor

kedves Zoé,
örülök, hogy ezzel az írásoddal jelentkeztél az idei szentendrei „Kultköltészet” -re.
szerintem igazán méltó verset választottál! Gábor

Megosztás
Megosztás
49