hm. hát, én is jártam már így… ( https://irodalmiradio.hu/2024/06/11/otsoros/ )
van, akit elhagynak – és van, aki elhagy. van, akire rátalálnak, és van, aki rátalál. és van, akit elhagynak és elhagy és rátalálnak és rátalál.
többnyire ebben a sorrendben. vagy máshogy. de előbb, vagy utóbb mindannyian megéljük – átéljük ezeket az érzéseket…
hm. ez is te vagy?
(https://moly.hu/konyvek/clarissa-pinkola-estes-farkasokkal-futo-asszonyokhttps://moly.hu/konyvek/clarissa-pinkola-estes-farkasokkal-futo-asszonyok)
mit is mondhatnék? talán ezt: https://irodalmiradio.hu/2024/12/15/nincs-ami-volt-van-ami-van-lesz-ami-nincs/. és valóban: a kint és a bent egy ideig egyszerre van kint és bent, majd egy pillanatban egyesülnek, és egy másik létformában élnek tovább. talán…
kedves Rita, köszönöm! örülök, hogy újra hallok felőled/rólad! Gábor
„mert egyik kávé sem olyan, mint a másik
kávé, de mégis, had lehessen ő is olyan, mint egyik – másik
másik kávé itt, itt a Földön: tiszta, jó, és finomságos másik
kávé (ha létezik, s miért ne létezhetne ilyen másik?)
:::) Gábor
igen, valahogy úgy. bár azt, hogy mi is a „végső”, azt soha sem lehet tudni…
kedves Zoé, nos, ahogy „megleveleztük”, én is feltöltöttem az írásod által inspirált saját „grafo-líra” változatomat:
https://irodalmiradio.hu/2026/03/23/kavesokk-2-0/
egyik jobb, mint a másik (szerintem…)
kedves Zoé, e sorok és gondolatok lágy hullámzása láttatja, hogy mit és hogy mond a tenger neked, s mutatja is, mi minden hullámzik csendesen, ringatóan, szelíden benned. jó volt olvasni, látni, hallani és érteni… Gábor
kedves Zoé, örülök, hogy ezzel az írásoddal jelentkeztél az idei szentendrei „Kultköltészet” -re. szerintem igazán méltó verset választottál! Gábor
hm. hát, én is jártam már így… ( https://irodalmiradio.hu/2024/06/11/otsoros/ )
van, akit elhagynak – és van, aki elhagy.
van, akire rátalálnak, és van, aki rátalál.
és van, akit elhagynak és elhagy és rátalálnak és rátalál.
többnyire ebben a sorrendben.
vagy máshogy.
de előbb, vagy utóbb mindannyian megéljük – átéljük ezeket az érzéseket…
hm. ez is te vagy?
(https://moly.hu/konyvek/clarissa-pinkola-estes-farkasokkal-futo-asszonyokhttps://moly.hu/konyvek/clarissa-pinkola-estes-farkasokkal-futo-asszonyok)
mit is mondhatnék? talán ezt: https://irodalmiradio.hu/2024/12/15/nincs-ami-volt-van-ami-van-lesz-ami-nincs/.
és valóban: a kint és a bent egy ideig egyszerre van kint és bent, majd egy pillanatban egyesülnek, és egy másik létformában élnek tovább. talán…
kedves Rita, köszönöm! örülök, hogy újra hallok felőled/rólad! Gábor
„mert egyik kávé sem olyan, mint a másik
kávé, de mégis, had lehessen ő is olyan, mint egyik – másik
másik kávé itt, itt a Földön: tiszta, jó, és finomságos másik
kávé (ha létezik, s miért ne létezhetne ilyen másik?)
:::) Gábor
igen, valahogy úgy. bár azt, hogy mi is a „végső”, azt soha sem lehet tudni…
kedves Zoé, nos, ahogy „megleveleztük”, én is feltöltöttem az írásod által inspirált saját „grafo-líra” változatomat:
https://irodalmiradio.hu/2026/03/23/kavesokk-2-0/
egyik jobb, mint a másik (szerintem…)
kedves Zoé, e sorok és gondolatok lágy hullámzása láttatja, hogy mit és hogy mond a tenger neked, s mutatja is, mi minden hullámzik csendesen, ringatóan, szelíden benned. jó volt olvasni, látni, hallani és érteni… Gábor
kedves Zoé,
örülök, hogy ezzel az írásoddal jelentkeztél az idei szentendrei „Kultköltészet” -re.
szerintem igazán méltó verset választottál! Gábor