Oszkár

Oszkár már benne van a korban és mivel nem veti meg az élet apró örömeit, ez egy árnyalatnyit ront a kinézetén. Karikás szemek, toka, úszógumi derék és még sorolhatnám, de nincs miért, mivel összességében nem lóg ki a sorból. Azon kívül valljuk be, hogy nem mindenki a fiatal, kocka hasú, kigyúrt izompacsirtákhoz vonzódik. Éppen ezért nincs abban semmi meglepő, hogy minden szuper csinos, szexi és fiatal lány szerelmes belé. A szépségek gyakorta veszekednek, sőt hajba is kapnak egymással a kegyeiért. Kénytelen egy kis fegyelmet tartani közöttük. Ráadásul ő még abban a korban szocializálódott, amikor a férfiember beérte egyszerre egy hölggyel is. Így aztán hol ez a cica, hol az a cica alszik az ágyában. Az alvás szó kifejezés nem a véletlen műve, hiszen nincs mit tagadni, hogy bizonyos korban a nagy l’amour már nem mindig jön össze

Azért én még férfi vagyok, mondogatja magának Oszkár, hiszen olykor arra ébredek, hogy buzog valami bennem, de olyankor is úriember maradok. Ha a cicus már alszik, megfordulok és együtt durmolunk. Ez is a figyelmességem jele. Hiszen nyilván nem véletlen, hogy rajongásig szeretnek a nők. Az egyéniségem, a sármom lenyűgözi őket, ráadásul a kinézetem is izgalmas. A múltkor is azt mondta az egyik cicus, hogy az édi kis bajszod szeretem a legjobban benned. A drága zöldszemű cicám pedig az erőt kedveli, ami belőlem árad. Vallomása szerint azért vagyok a mindene, mert olyan rámenős vagyok, mint ő. A végtelenül türelmes – szinte egész éjjel lesben várakozó – csókos cicusom állítja, hogy tőlem jobb pasit el se tudna képzelni. Igaz, ami igaz, mert van úgy, hogy a türelem nem rózsát, hanem valami egészen mást terem, amit azért nem osztok meg a kedves olvasóval, mert az mégiscsak a mi magánügyünk, mondhatnám úgy is, hogy hálószoba titok, amit nem teregetek ki. Ugye még a madár se csinál bele a saját fészkébe, hát még én, aki egy kultúrlény vagyok. Annyit azonban elárulhatok, hogy olyankor én sem alszom. Ezt csak azért osztom meg a nyilvánossággal, mert az én kis drágám büszke rám. Szó szerint idézem, hogy mit mondott, mert nem szeretném, ha egyesek azt gondolnák, hogy dicsekszem és csupán fényezem magam: „Mókuskám, amit te teszel, az nem szégyen, hanem sokkal inkább dicsőség és érdem.”

Hát így élünk mi, ilyen idilli harmóniában és csak az ádáz ellenségeim híresztelik rólam, hogy csupán a milliárdjaim miatt szeretnek a nők. Na, majd megkapják a magukét, mert becsületsértésért az összes cicám be fogja perelni őket.

Tóth Lászlóné Rita
Author: Tóth Lászlóné Rita

Nevem: Tóth Lászlóné. Írásaim Tóth Lászlóné Rita néven tettem fel és ezt használom a továbbiakban is. 2009-ben – édesanyám távozása után – űr maradt bennem és ezt az érzést ki kellett írnom magamból. Ezek a gondolatok, versek a gyászról és a hiányról szóltak. Véletlenszerűen találtam rá a Holnap Magazinra, aminek több éven keresztül tagja voltam. A havonta megadott témákra is próbáltak írni, így lassanként prózák is születtek és vidámabb versek is. Írtam többek között mesét, melyből egyet beküldtem a Nagycsaládosok Országos Szövetségének pályázatára, ami bekerült abba a harmincba, ami megjelent a kiadványukban. Egy szatírám az Irodalmi Jelen közölte le. Tagja vagyok az Érdi IRKÁNAK, ahol első alkalommal szintén egy mesém jelent meg. Csatlakoztam a Mesketéhez is, de valójában nem tartom magam meseírónak. A HM tagság megszűnését követően egy ismerősöm a Napvilágot ajánlotta. Annak lettem a tagja, de július elsejével már nem tölthető fel alkotás az oldalra. Három gyerekem, öt unokám és három dédunokám van. Főváros közeli településen – Solymáron – élek.

0
Megosztás
Megosztás

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Beépített szív

Aznap kicsit álmosan ébredtem, de igyekeztem gyorsan magamhoz térni, hiszen tudtam, hogy reggel fontos eligazítás lesz, amelyet Anita, városunk főkapitánya fog tartani. Erre egy vendéget

Teljes bejegyzés »

Az összeesküvés

Nagy buli volt nálunk is szilveszterkor. Én is fent maradhattam — bár még csak tizenkét éves voltam akkor —, hogy köszönthessem a 23. századot. Nagyszüleim

Teljes bejegyzés »

A hiányzó termék

A szokásos heti bevásárlásaimat intéztem. Mivel egyik kedvenc termékemet éppen nem tudtam ott megvenni, ahová rendszeresen járok, elmentem a kicsit távolabb lévő üzletbe, hátha abban

Teljes bejegyzés »

Öngondoskodás

(Egy másik változat az Egészségre.) Szeretem magam. Megmosom a fogam. Edzek szorgalmasan. A cukorról leszoktatom magam. Naponta meditálok. Nincsenek kifogások. Azonnal nekilátok. Mindent megcsinálok, amit

Teljes bejegyzés »

Egészség

(Sajnos nem ilyen egyszerű!) Fő a testi-lelki egészség, amit elérni nehézség. Ő életed fő motorja. Mozogj úgy, mint a motolla! Szokj le a káros cukorról,

Teljes bejegyzés »

SZERETET

SZERETET A szeretet a szabadság egyetlen tiszta formája: nem kötöz meg, hanem szárnyat ad a magánynak. Author: Tóth Brigitta Kedves Olvasók! Brigitta vagyok, egy fiatal

Teljes bejegyzés »